Príbeh o ženskej kráse…

 

Príbeh Subcret začal v roku 2019. Vtedy sme začali uvažovať o problémoch so ženským sebavedomím, prijímaním samých seba a o tom, ako byť sexi a nevyzerať vulgárne. V roku 2020 sa zrodila myšlienkam s postrojmi, ktoré budú jemné a zároveň sexi. Na Slovensku je plno sexshopov, kde ľudia nájdu rôzne erotické pomôcky a doplnky, avšak toto tu chýbalo.

 

Hlavnou ideou Subcret-u je pomôcť ženám, aby sa cítili byť pekné, zvodné a sebavedomé.Aby si užili svoj sexuálny život aj z iného uhla, nezabudli aká je predohra dôležitá a sex nebrali ako rutinu ale skôr ako pôžitok.

Za značkou Subcret stoja zakladateľky Anna a Katarína. Obe sme vnímali rovnaké problémy. Veľa krát sa totiž stretávame so ženami, ktoré potláčajú svoju sexualitu pretože sa hanbia. Hanbia sa ukázať svoje telo. Hanbia sa rozprávať o tom, čo sa im páči a čo nie. Hanbia sa ukázať nahé aj pred manželom s ktorým sú desiatky rokov. Táto intímna hanblivosť sa veľakrát odráža aj v ich celkovom živote. Preto našim cieľom je podčiarknuť prirodzenú krásu a naučiť ženy milovať samé seba.

Podľa našich prieskumov až 74% žien počas milovania rozmýšľa nad tým, ako pri milovaní vyzerá. 30% žien sa necíti vôbec sexi pri milovaní. Preto sme sa zamerali hlavne na to, aby sa ženy v našich produktoch cítili sexi a žiadané.

Medzi našimi produktami nájdete jemnejšie kúsky, ako sú krídla či masky, tie sú pre páry, ktoré chcú vyskúšať niečo nové ale trocha sa hanbia. Potom sú tu popruhy na telo, ktoré sa dajú kúpiť samostatne alebo ako komplet. Výhodou postrojov je, že sa dajú kombinovať so spodnou bielizňou, “bodyčkami“, topánkami,  maskami a aj v tom, ako sa nasadia. Či si ich otočíte spredu alebo zozadu, tak vznikne viacej kombinácií, a preto sa dajú používať znova a znova. Podľa odoziev zákazníčok popruhy im nielen okorenili vzťahovú rutinu ale celkovo zlepšili sexuálny život a dostali znova chuť vymýšľať niečo nové.

kozene kridla

Ako prebieha proces vzniku nového produktu

V prvom rade si robíme prieskum, čo sa páči ženám a či by si daný postroj dali na seba. Ak sa stretneme s pozitívnym ohlasom, nastupuje fáza, kedy postroj dáme vyrobiť a skúšať ženám s rôznymi veľkosťami. A veľmi záleží na ich prvotnej reakcii. Musia byť z nich nadšené.  Chceme aby postroje sadli všetkým konfekčným veľkostiam, preto sú doplnené o pracky, ktorými sa dá veľkosť nastaviť. Ak postroj sadne ženám a dobre sa v ňom cítia, doplníme ho do nášho eshopu.

Na začiatku sme sa zameriavali hlavne na materiál. Na trhu je veľké množstvo syntetických  a kožených materiálov. Avšak pri postrojoch sme hľadali čo najhumánnejšiu alternatívu, preto sme si vybrali vegánsku kožu. Tiež bolo pre nás dôležité, aby postroje boli príjemné na telo, preto sme siahli po verzií so zamatom.

 

Kde berieme pri navrhovaní svojich produktov inšpiráciu

Inšpiráciu berieme od zákazníčok, ktoré nám píšu, že ešte by sme mali predávať takýto postroj alebo takúto masku.

Aké sú spätné odozvy, ktoré dostávame na naše produkty

Odozvy sú veľmi dobré a aj od žien, ktoré si postroj objednali zo zvedavosti. Dokonca máme veľmi dobré odozvy aj od žien, ktoré sú tehotné.