Najčastejšie otázky

Aký druh kože používate?

Na postroje používame vegánsku kožu. Vegánska koža na prvý pohľad a dotyk pôsobí ako klasická koža. Často je vyrobená z polyuretánu, polyméru. vegánska, umelá alebo tiež nazývaná aj syntetická koža, je vyrobená z PVC alebo PU a má úplne odlišnú vôňu ako klasická koža. PU koža sa vyrába použitím PU ako povlaku na ďalšie textílie (napr. bavlna, nylon, polyester, mikrovlákno), vďaka čomu sú odolné voči vode, sú antibakteriálne a tiež napodobňujú vzhľad kože.

Tiež je vyrobená z inovatívnych a udržateľných materiálov, ako sú listy ananásu, korok, šupky z jabĺk, iný ovocný odpad a recyklovaný plast. Môžu byť použité na výrobu produktov, ktoré robia tej zvieracej koži hanbu. Z vegánskej kože sa vyrábajú už aj topánky, kabelky, dokonca aj sedačky či poťahy sedadiel do áut.

Píšete, že veľkosti sú univerzálne. Budú mi postroje sedieť?

Postroje sa skladajú z praciek, s ktorými sa dá prispôsobiť veľkosť, vďaka čomu sedia až 95% našim zákazníčkam. Tiež Vám vieme individuálne zmerať najväčšiu a najmenšiu veľkosť jednotlivého postroja. Stačí, keď nám napíšete na info@subcret.sk alebo zatelefonujte na +421 910 452 121.

Ako dlho trvá dodacia doba?

Dodaciu dobu sa snažíme skrátiť ako najlepšie vieme. Väčšinou je dodacia doba na Slovensko do 7 pracovných dní.

Akým spôsobom mi bude balík doručený?

Balík doručujeme najčastejšie cez kuriérske služby alebo na výdajné miesto spol. Packeta, preto je doručený v priebehu 7 pracovných dní. Balík je diskrétne zabalený.

Môžem vrátiť postroj alebo masku, ktorú som si objednal/a?

Samozrejme! Nie všetko, čo si objednáte, zodpovedá vašim očakávaniam alebo vám jednoducho nevyhovuje. To je dôvod, prečo vám vrátenie tovaru maximálne uľahčujeme:

Na vrátenie tovaru máte 14 dní od dátumu, kedy ste ho dostali.

Uistite sa, že tovar ste vyskúšali na svojej vlastnej bielizni – za poškodené alebo opotrebované postroje peniaze nevraciame. Tovar je potrebné vrátiť v pôvodnom obale so všetkými neporušenými štítkami. Viac informácií nájdete na reklamácia a vrátenie tovaru.

Ako rýchlo mi vrátite peniaze?

Po prijatí a skontrolovaní vráteného tovaru Vás budeme informovaní e-mailom. Budete tiež informovaní o schválení alebo zamietnutí vašej žiadosti o vrátenie peňazí.

Upozorňujeme, že vrátená položka

  • nesmie byť použitá,
  • musí byť v stave opätovného predaja,
  • musí byť v originálnom balení so všetkými neporušenými štítkami.

V prípade schválenia bude žiadosť o vrátenie peňazí spracovaná do 7 pracovných dní po schválení. Ak ste ešte nedostali náhradu, kontaktujte nás na adrese info@subcret.sk.

Ďalšie otázky?

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám na info@subcret.sk alebo zatelefonujte na +421 910 452 121.