Najčastejšie otázky

Aký druh kože používate?

Na postroje používame vegánsku kožu. Vegánska koža na prvý pohľad a dotyk pôsobí ako klasická koža. Často je vyrobená z polyuretánu, polyméru. vegánska, umelá alebo tiež nazývaná aj syntetická koža, je vyrobená z PVC alebo PU a má úplne odlišnú vôňu ako klasická koža. PU koža sa vyrába použitím PU ako povlaku na ďalšie textílie (napr. bavlna, nylon, polyester, mikrovlákno), vďaka čomu sú odolné voči vode, sú antibakteriálne a tiež napodobňujú vzhľad kože.

Tiež je vyrobená z inovatívnych a udržateľných materiálov, ako sú listy ananásu, korok, šupky z jabĺk, iný ovocný odpad a recyklovaný plast. Môžu byť použité na výrobu produktov, ktoré robia tej zvieracej koži hanbu. Z vegánskej kože sa vyrábajú už aj topánky, kabelky, dokonca aj sedačky či poťahy sedadiel do áut.

Píšete, že veľkosti sú univerzálne. Budú mi postroje sedieť?

Postroje sa skladajú z praciek, s ktorými sa dá prispôsobiť veľkosť, vďaka čomu sedia až 95% našim zákazníčkam. Tiež Vám vieme individuálne zmerať najväčšiu a najmenšiu veľkosť jednotlivého postroja. Stačí, keď nám napíšete na info@subcret.sk alebo zatelefonujte na +421 910 452 121. Ak máte záujem o prispôsobenie postroja na mieru neváhajte nás kontaktovať.

Ako dlho trvá dodacia doba?

Dodaciu dobu sa snažíme skrátiť ako najlepšie vieme. Väčšinou je dodacia doba na Slovensko do 7 pracovných dní. Doručenie do Vianoc  platí pre všetky objednávky prijaté do 19.12. 2022, žiaľ po tomto dátume nevieme garantovať či balíček príde do Vianoc.

Akým spôsobom mi bude balík doručený?

Balík doručujeme najčastejšie cez kuriérske služby alebo na výdajné miesto spol. Packeta, preto je doručený v priebehu 7 pracovných dní. Balík je diskrétne zabalený.

Neviem sa rozhodnúť aký typ postroja alebo masky mám kúpiť pre partnerku, poradíte mi?

Veľmi rady Vám odporučíme niektorý z postrojov. Stačí, keď nám napíšete na info@subcret.sk alebo zatelefonujte na +421 910 452 121. Tiež môžete zakúpiť darčekovú poukážku a nechať si partnerku vybrať postroj alebo masku, ktorá sa jej bude páčiť. Poukážkuy sú v hodnote od 50,-eur až do150 eur.

Môžem vrátiť postroj alebo masku, ktorú som si objednal/a?

Samozrejme! Nie všetko, čo si objednáte, zodpovedá vašim očakávaniam alebo vám jednoducho nevyhovuje. To je dôvod, prečo vám vrátenie tovaru maximálne uľahčujeme:

Na vrátenie tovaru máte 14 dní od dátumu, kedy ste ho dostali.

Uistite sa, že tovar ste vyskúšali na svojej vlastnej bielizni – za poškodené alebo opotrebované postroje peniaze nevraciame. Tovar je potrebné vrátiť v pôvodnom obale so všetkými neporušenými štítkami. Viac informácií nájdete na reklamácia a vrátenie tovaru.

Ako rýchlo mi vrátite peniaze?

Po prijatí a skontrolovaní vráteného tovaru Vás budeme informovaní e-mailom. Budete tiež informovaní o schválení alebo zamietnutí vašej žiadosti o vrátenie peňazí.

Upozorňujeme, že vrátený tovar

  • nesmie byť použitý,
  • musí byť v stave opätovného predaja,
  • musí byť v originálnom balení so všetkými neporušenými štítkami.

V prípade schválenia bude žiadosť o vrátenie peňazí spracovaná do 7 pracovných dní po schválení. Ak ste ešte nedostali náhradu, kontaktujte nás na adrese info@subcret.sk alebo zatelefonujte na +421 910 452 121.

Ďalšie otázky?

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám na info@subcret.sk alebo zatelefonujte na +421 910 452 121.