Ako si obliecť Subcret postroj (Komplet – Zlý zajačik)

Cíťte sa krásna a neodolateľná v postrojoch Subcret. Komplet Zlý zajačik z Vás urobí neodolateľnú tajomnú ženu. Zoznámte sa s výnimočným kompletom, ktorý berie dych.

Tenké remienky vyžadujú určitú pozornosť, keď si ich obliekate. Začnime postrojom na prsia.

Krok 1. Úplne rozopnite krčné, hrudné a pásové popruhy.
Krok 2. Zapnite si prvú časť, ktorá sa nachádza na krku. Popruh neupevňujte príliš silno. Mali by ste byť schopná voľne dýchať, otáčať hlavou a prehĺtať bez toho, aby popruh obmedzoval tieto pohyby.
Krok 3. Zapnite si hrudný pás okolo hrudníka. Opäť by sa Vám malo dať ľahko hýbať a dýchať, takže ho neupínajte príliš pevne.
Krok 4. Zapnite si najnižší popruh nad pásom tak, aby sa vám dalo voľne hýbať a dýchať a hlavne, aby vám popruh príjemne sedel na tele. Nesnažte sa čo najviac stiahnuť popruh, aby nebol príliš tesný a aby nebránil prietoku krvi. Každé telo je iné, preto vždy počúvajte svoje telo.

Teraz, keď je popruh cez prsia zapnutý, je čas na popruh na stehná.

Krok 1. Úplne rozopnite popruh na stehná tak, aby ste si ho neskôr mohli upevniť okolo pása a stehien.
Krok 2. Upevnite si postroj na bedrá tak, aby vám dobre sedel. Popruh by sa vám nemal zarezávať do tela. Popruh neupevňujte príliš silno. Mali by ste byť schopná voľne dýchať a otáčať driekom.
Krok 3. Zapnite si popruh na jednu nohu a potom na druhú. Ak sú pásy príliš tesné na to, aby ste mohli voľne hýbať nohami, uvoľnite ich alebo ich dokonca úplne rozopnite. Nesnažte sa navliecť popruhy, ktoré sú vám príliš tesné!

Je čas dať sa do akcie a vytvoriť si živé nezabudnuteľné spomienky! Popustite uzdu svojej fantázii a dovoľte Zlému zajačikovi, aby priniesol do vašej spálne niečo nové.

Ako si obliecť postroj Subcret (Komplet – Bohyňa Artemis)