Zažehnajte rutinu! 5 spôsobov, ako okoreniť predohru

Skĺzli ste do sexuálnej rutiny? Ak ste v dlhodobom vzťahu, dobre viete, aké je frustrujúce, keď viete, čo presne bude nasledovať. Minúta bozkávania, pár pohladení po prsiach a…. „počkaaaj vyzlečiem sa“! Okej, priznajme si to, nie všetky ženy vzrušujú “rýchlovky“. Samozrejme česť výnimkám. Postupne však zo vzťahu vyprchá všetka tá tajomnosť a sex začne byť skôr rutina ako pôžitok. A tak chceme, nech to čím skôr skončí. Vyskúšajte si pozrieť erotický film či kožené postroje. Tu je päť spôsobov, ako posunúť predohru na vyššiu úroveň a naozaj si užiť sex!

Podľa prieskumu z roku 2017, ktorý vypracovala Kinseyova správa v USA je priemerný čas, ktorý pár strávi predohrou, približne 20 minút. Čo vzhľadom na to, že vzrušenie žene trvá minimálne 20 minút, je dostatok ​času. Áno, milé dámy 20 minút!

Šteklivé SMS

Aj keď sa predohra často považuje za niečo, čo ľudia robia, len keď sú fyzicky spolu, nemusí to tak byť – najmä, ak to chcete okoreniť. Amy Levine, sexuologička a zakladateľka organizácie Ignite Your Pleasure, odporúča začať s predohrou, ešte pred stretnutím. Výborne pomáha napríklad sexting. Sexting, teda písanie šteklivých správ, dokonale posunie vašu aj partnerovu erotickú predstavivosť.

Kožené postroje

Všetky sme hanblivé a stále sa snažíme niečo schovávať. Tam kilo naviac, tam strie a xxx ďalších vecí. Milé dámy, pozrite sa na vašu polovičku. Muži takéto problémy neriešia ani zďaleka. Preto sa uvoľnite a vyskúšajte sexi kožený postroj alebo masku zajačika či mačky. Postroje sedia na každú veľkosť, pretože majú pracky, ktoré si prispôsobíte. Navyše si ich dáte na spodnú bielizeň a to, ako sexi budete vyzerať ani nemusíme popisovať. Keď si netrúfate na postroj, vyskúšajte masku. Prinesie do predohry fantáziu a tajomnosť.

 

sexi masky

Pozrite si film

Nie, nemyslíme “random“ výber na Netflixe, ale film pre dospelých. Kedy naposledy ste si pozreli so svojim drahým erotický film? Ak dávno alebo ešte nie, odporúčame vybrať erotickú chuťovku, ktorá naštartuje erotické fantázie. Skúste si pozrieť film: Nymfomanka či Love od Gaspara Noé.

Zmeňte miesto

Ak naozaj chcete okoreniť váš vzťah, skúste zmeniť prostredie. Booknite si hotelovú izbu. Nielenže máte k dispozícií odlišné prostredie, ale tiež vás nebude nikto rušiť. Mamičky presne vedia, o čom je reč. Navyše hotel vzbudzuje určité tajomno,  akoby ste mali pomer alebo robili niečo, čo prekračuje hranice. Vymeňte posteľ za auto! Troška sa vrátite do starých dobrých čias. Zaparkujte ho s dobrým výhľadom na mesto alebo pri les.

 

Zahrajte sa

Šéf a sekretárka? Alebo luxusná spoločníčka a zákazník? Medze sa nakladú! Dôležité je, aby ste svoju rolu hrali naozaj dobre. Vyberte si k tomu sexi oblečenie a vaša rola môže začať. Neskracujte to ale naozaj si vychutnajte vašu hereckú rolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *