Must have 2023: Postroje, masky, kostýmy ale aj obojky či bodyčka

Nový rok je tu a my sme pre Vás pripravili výber MUST HAVE 2023, ktoré by tento rok nemali chýbať v žiadnej spálni. Nechajte vo vás opäť vzplanúť vášeň a pocíťte vďaka týmto doplnkom opäť poriadne vzrušenie!

Postroje na telo

Tento neutíchajúci módny doplnok urobí z vás bohyňu. Postroje môžete skombinovať s akoukoľvek spodnou bielizňou alebo si ich môžete dať aj bez nej. Môžete si vybrať s jednoduchých až po komplikovanejšie, záleží iba na vás. Postroje tiež viete kombinovať s putami alebo rôznymi doplnkami.

 

Masky na tvár

Ak chcete zažiť niečo úplne nové, vyskúšajte si v posteli nasadiť poriadne sexi masku. Masky definitívne patria k MUST HAVE 2023. Na výber máte rôzne farby a štýl. Môžete si vybrať masku s vysokými zajačími uškami alebo mačaciu masku a vytvoriť tak poriadne dusnú atmosféru.  Ak chcete ešte niečo viac, siahnite po maske s ktorou si prekryjete oči a necháte všetko ostatné na partnera. Tak čo odvážite sa spoliehať na ostatné zmysli?

Kostýmy

Všetci to veľmi dobre poznáme. Po mesiacoch či rokoch vzťahu prichádza zrazu stereotyp. Tie motýle v bruchu sa vyparili a vy ležíte vedľa seba v posteli a zrazu tam chýba tá iskra. To zapálenie. Počuli ste už o Role-Playing? V preklade to znamená hranie sa na role. Ide o perfektný spôsob, ako zažiť niečo nové. Jednoducho si vyberiete ako sa idete hrať a vžijete sa do postavy cez ktorú môžete prežiť svoje najvysnívanejšie sexuálne fantázie. Zahrajte sa na študentku a učiteľa alebo na sekretárku a šéfa. Nezabudnite brať svoju úlohu naozaj vážne! Môžete si k svojej novej úlohe vybrať aj kostým, ktorý vašej polovičke určite zvýši poriadne tep.

 

Obojok na krk s vodítkom

Obojky na krk nie sú žiadnou novinkou ale skúste ich skombinovať s vodítkom a to už bude úplne o niečom inom! Necháte zo seba urobiť “subku“? Kombinácie sú rôzne. Môžete si vybrať medzi koženými alebo retiazkovými kombináciami. Upevnenie na krk alebo aj ruky. Pozor! Vaša polovička vždy musí súhlasiť a pre istotu si stanovte bezpečné slovo, ktoré ukončí hru.

Bodyčka

Čo tak si obliecť niečo poriadne vášnivé? Bodyčka dnes zažívajú poriadny boom a v kombinácií s postrojmi z vás urobia bohyňu! Môžete si vybrať medzi nylonovými alebo siahnuť po koženom body, ktoré vás oboch poriadne rozpáli. Váš partner z vás oči nespustí! To vám garantujeme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *