Čo je vegánska koža?

vegánska koža

Viete, čo je také úžasné na vegánskej koži? Úplne všetko! Hlavne to, že nie je vyrobená z kože mŕtvych zvierat a navyše je úplne ekologická. V Subcret.sk milujeme zvieratká, a preto sú naše postroje vyrábané z vegánskej kože.

Zloženie vegánskej kože

Vegánska koža na prvý pohľad a dotyk pôsobí ako klasická koža. Často je vyrobená z polyuretánu, polyméru. Vegánska, umelá alebo tiež nazývaná aj syntetická koža, je vyrobená z PVC alebo PU a má úplne odlišnú vôňu ako klasická koža. PU koža sa vyrába použitím PU ako povlaku na ďalšie textílie (napr. bavlna, nylon, polyester, mikrovlákno), vďaka čomu sú odolné voči vode, sú antibakteriálne a tiež napodobňujú vzhľad kože.

Tiež je vyrobená z inovatívnych a udržateľných materiálov, ako sú listy ananásu, korok, šupky z jabĺk, iný ovocný odpad a recyklovaný plast. Môžu byť použité na výrobu produktov, ktoré robia tej zvieracej koži hanbu. Z vegánskej kože sa vyrábajú už aj topánky, kabelky, dokonca aj sedačky či poťahy sedadiel do áut.

Budete sa v nej cítiť výborne

Nielenže vďaka vegánskej koži vyzeráte dobre, ale zaručene sa v postrojoch a maskách z vegánskej kože budete aj cítiť dobre, pretože je vyrobená bez krutosti. Na svete sú každodenne kruto zabíjané tisícky kráv, ošípaných, kôz, oviec, aligátorov, pštrosov, klokanov a dokonca aj psov a mačiek práve pre ich kožu. Naopak, naše kolekcie z vegánskej kože síce pôsobia drsne, ale vznikli bez zabíjania a krutosti spáchanej na zvieratách.

Postroje z vegánskej kože

Subcret postroje sú odolné a štýlové. Každý kúsok je ručne vyrábaný a prešívaný. Postroje sú vysoko kvalitné a sú vyrábané z prémiovej PU kože. Pri dotyku zažijete pocit luxusu. Z vnútornej strany postrojov sa nachádza zamat, ktorý spôsobí to, že postroje ešte viac sadnú na postavu a sú tak pohodlné pri erotických hrách.

Starostlivosť o vegánsku kožu

Ak sa chcete o svoje postroje starať správne, postupujte podľa týchto jednoduchých tipov:

  • Ak je na postrojoch alebo maskách viditeľný prach alebo ľahké nečistoty, očistite ich mäkkou handričkou a teplou vodou.
  • Ak sa na nich nachádzajú nečistoty v záhyboch, napríklad na maskách, môžete ich pomocou navlhčenej zubnej kefky jemne vyčistiť.
  • Dajte pozor, aby ste sa vyhli kovovým častiam. Ak ich náhodou navlhčíte, utrite ich dosucha, aby nezačali korodovať.
  • Ak sú na postrojoch či maskách odolnejšie škvrny, môžete na ne pridať do handričky alebo špongie trochu saponátu na riad.
  • Pozor! Nepoužívajte drsné handričky, hubky alebo drsné čistiace prostriedky, pretože by mohli poškodiť povrch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *