5 tipov na darček pre kamarátku, ktorá má všetko

Chceš darček pre kamarátku, ktorý ju zaručene prekvapí? Kúp alebo jej vytvor niečo nezabudnuteľné!

Každá z nás má aspoň jednu tú spriaznenú dušu, ktorej môže zavolať kedykoľvek a na ktorú sa môže vždy obrátiť. Áno, je to žena, za ktorú by ste dali ruku do ohňa a urobili by ste pre ňu všetko! Aký jej darovať darček, keď má narodeniny? A samozrejme, vždy vám povie, že nič nechce? Prekvapte ju! Vypichli sme pre päť darčekov, ktoré zaručenie prekvapia každú kamarátku. Nič klasické však nečakajte.

 

Výlet

A nie hocijaký kúpený na zľavovom portáli. Skús byť troška kreatívnejšia a priprav jej jednodňový výlet po okolitých krásach v regióne, kde bývate. Priprav si šikovnú mapu jednoducho cez google-maps, kde si vyznačíš miesta, ktoré navštívite. Môžete spoločne navštíviť napríklad múzeum, zrúcaninu hradu či miestnu pamiatku alebo ísť na turistiku.

darček pre kamarátu
zdroj: googlemaps.com

Video alebo fotky

S tvojou “B-friend” más určite kopu videí či fotiek, preto jej daruj jedinečný darček. Môžeš jej vytlačiť pár fotiek a vyrobiť album, kde napíšeš pár slov. Ak si trošku zdatnejšia, môžeš jej vytvoriť video z videí, ktoré máte spoločné spomienky a pripojiť k nemu hudbu.

 

Obraz

Chceš darovať niečo kreatívne? Namaľuj jej obraz! Nemusíš vedieť extra dobre maľovať. Stačí kúpiť akrilové farby, plátno a vybrať si nenáročnú maľbu. Potom sa trošku pohrabať na internete a vybrať tie správne farby do jej izby či bytu a unikátny darček je na svete.

 

darček pre kamarátku
zdroj:canva.com

Postroj na telo

Počula si už o sexi postrojoch, ktoré valcujú spálne Slovákov? Ide o popruhy z vegánskej kože, ktoré sa nosia na stehnách, zadku alebo hrudníku. Dajú sa nosiť na holom tele a spestriť tak intímne chvíle, či na oblečení a perfektne zvýrazniť ženský outfit. Výhodou je ich univerzálna veľkosť, ktorá sa dá meniť pomocou kovových praciek. Ako darček pre kamarátku si môžeš vybrať medzi viacerými farebnými kombináciami. A skombinovať spodok a vrch.  Tiež je na výber jemnejší variant, ako sú krídla, ktoré zvýraznia chrbát a dajú sa nosiť aj na oblečení. Popruhy sú tiež zdobené mašličkami.

postroj na telokrídla na chrbát

Maska zajačika alebo mačky

K postrojom vyššie uvedeným, môžeš ako darček pre kamarátku skombinovať aj krásnu čiernu masku, ktorá môže mať rôzne využitie. Fantázií sa medze nekladú, a preto zaručene takýto darček ešte nemá. Môžeš jej vybrať masku s malými alebo veľkými uškami. Záleží len na Vás.

maska na tvár

Máte aj vy nápad na originálny darček? Napíšte ho do komentára 🙂