Objavte naše top kategórie

Buďte neodolateľné v Subcret setoch

Postroj na telo v červenej farbe

170,00  69,00  s DPH

Sexy súprava, ktorá rozbúši každé srdce. Erotický červený postroj s popruhmi dokonale zvýrazní ženskú postavu a všetko, čo k nej patrí. Popruhy s prackami rozpália všetko naokolo. Zdobia ju kovové doplnky, choker okolo krku a mašličky. Ak chceš zažiť poriadne vzrušujúce chvíle za dverami spálne, toto je tá správa voľba.

Katalógové číslo: LB-020R LP-148R Kategórie:
Viac info

Postroj na zadok s mašličkami v čiernej farbe

69,00  39,00  s DPH

Sexy postroj na zadok v čiernej farbe je absolútnym stelesnením erotických snov tých, ktorí chcú vyskúšať niečo nové. Čierny opasok z  vegánskej kože krásne lemuje ženské krivky a vy si môžete vychutnávať zaslúžený pohľad. Kovové prvky môžete využiť na spútanie vašej partnerky alebo na priviazanie. Vychutnajte si sex naplno s týmto príslušenstvom a uvidíte, že cesta na vrchol bude o to lepšia.

Katalógové číslo: LP-132 Kategórie:
Viac info

Krídla na lopatky v čiernej farbe

99,00  45,00  s DPH

Hra na nezbedného anjelika? Sexi krídla Vás dovedú do neba…alebo do pekla? Krídla v čiernej farbe Váš erotický zážitok posunú do výšin, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Kožené popruhy obopínajú postavu a sú doplnené kovovými krúžkami, za ktoré môžete partnerku aj priviazať.

Katalógové číslo: LB-256 Kategórie:
Viac info

Postroj na zadok a stehná

69,00  39,00  s DPH

Výrazný postroj na zadok a stehná, s ktorým sa erotické sny stanú realitou! Na popruhoch sa nachádzajú kovové krúžka, ktoré umožňujú množstvo ďalších aktivít plných vzrušenia a erotiky.

Katalógové číslo: LP-141 Kategórie:
Viac info

Postroj na telo v čiernej farbe

170,00  69,00  s DPH

Sexy súprava, ktorá rozbúši každé srdce. Erotický čierny komplet s popruhmi dokonale zvýrazní ženskú postavu a všetko, čo k nej patrí. Popruhy s prackami rozpália všetko naokolo. Zdobia ju kovové doplnky, choker okolo krku a mašličky. Ak chceš zažiť poriadne vzrušujúce chvíle za dverami spálne, toto je tá správa voľba.

Katalógové číslo: LB-020 LP-148 Kategórie:
Viac info

Vyskladajte si svoju fantáziu

-43%
-51%
99,00  49,00  s DPH
-51%
99,00  49,00  s DPH

Blog pre odvážnych

Všetky články